czwartek, 10 lipca 2014

Appassionate di... punto croce 3/2012 - ZNALEZIONY(okładka dokładnie tego numeru, 3/2012, pochodzi z internetu)

Szukam włoskiej gazetki "Appassionate di... punto croce" 3/2012, a konkretnie sampleru różanego, który się w niej znajduje:


(zdjęcie pochodzi od Joanny z bloga Mglisty Sen)

Ktoś coś wie? Gdzie znaleźć? Ktoś ma i chciałby się podzielić? Strasznie zależy mi na tym obrazku i każdy głos będzie cenny!
Bardzo proszę zostawiać ślady w komentarzach pod tym postem lub pisać na maila: kreska_11@interia.pl

Będę wdzięczna za każdą informację.

EDIT: WZOREK ZNALEZIONY dzięki uprzejmości blogowej koleżanki, zainteresowane proszę, piszcie do mnie na powyższego maila! :-)

10 komentarzy:

 1. Czasopismo jest z maja-czerwca 2012,a nie z marca.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być z maja-czerwca 2012, ale numer może być 3. Numeracje są bardzo różne, wszystko zależy od wydawcy... Ale pierwszy raz spotykam się z tą gazetką, może nie mam racji ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również zakochałam się w tym samplerze u Joanny. Przeszukałam Internet ( chomiki, pinterest itp, a Joanny nie mam odwagi prosić o schemat .

  OdpowiedzUsuń
 4. Sampler jest śliczny też go szukałam, tam gdzie poprzedniczka, a nawet zebrałam się na odwagę i napisałam do Joanny ale niestety... Widziałam go jeszcze na innym blogu, bardzo znanym ale tam to ja nie mam odwagi pisać. Szkoda, że trwa taka zmowa milczenia :(((

  OdpowiedzUsuń
 5. ... taki to wzorek, który wzbudził zainteresowanie, a który niewiele osób ma (albo nie chce się przyznać...) a tym bardziej podzielić.
  Pewnie znajdzie się go kiedyś, przypadkiem...
  Napisałam do sporej grupy osób, ale na razie cisza. Czekam cierpliwie.
  Jeżeli go kiedyś zdobędę, to odezwę się do was dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Znalazłam tą gazetke, ale niestety bardzo słaba jakość . Jak jesteś zainteresowana, to chętnie sie podzile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję, ale wzorek już mam :-)

   Usuń
 7. I went on a mission searching the internet to find this pattern and I couldn't believe it that I actually found it. I can't wait to stitch this gorgeous rose sampler - so beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 8. Hello, this rose alphabet pattern, I have been searching for it and was wondering where I can purchase it...thank you mdm samm

  OdpowiedzUsuń